به وب سایت بابل آب خوش آمدید
صنایـع غذایـی بابــل آب (سهامی خاص)

تاریخچـه

صنایع غذایی بابل آب در شهرک صنعتی بندپی شرقی واقع در شهرستان بابل به مساحت 20000 مترمربع بنا گردیده است. فاز اول کارخانه بابل آب در سال 1378 با نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن و تمام اتومایتک با هدف تولید انواع عصاره های نوشابه گازدار، امولسیون و کامپاندهای میوه ای مورد مصرف در صنایغ نوشیدنی تاسیس و شروع به کار نمود.

به منظور ارتقا کیفیت محصولات تولیدی، بابل آب در سال 1383 موفق به عقد قرارداد با ژیوادان سوئیس، بزرگترین تولیدکننده طعم و اسانس خوراکی در جهان گردید. هدف از این قرارداد، بهره گیری از دانش روز دنیا، آموزش مستر کارشناسان واحد تحقیق و توسعه و دستیابی به طعم های اساسی در تولید انواع امولسیون ها و کامپاندهای مورد نیاز صنعت نوشیدنی بوده است.

بعد از تثبیت تولیدات در این بخش، آشنایی با نیاز بازار و مشتریان در دیگر حوزه های غذایی، موجبات آن را فراهم آورد تا بابل آب به گسترش تولیدات خود در دیگر بخش ها از جمله صنایع لبنی، بستنی، شیرینی و شکلات و هورکا دست زند.

دسترسی به دانش روز دنیا، بهره گیری از مواد اولیه مرغوب از طریق شرکای تجاری خارجی و داخلی، فناوری و تجهیزات کارآمد تولیدی، پرسنل مجرب و متعهد در واحد تحقیق و توسعه و همچنین اهتمام واحد تحقیق بازار در شناسایی نیاز مشتریان و البته مشارکت و همدلی کل پرسنل، بابل آب را در میان تولیدکنندگان صنایع غذایی به مطمئن ترین انتخاب به عنوان تامین کننده مبدل ساخته است.
[...]

آخرین محصولات