درباره ما

دربـاره ما

مجموعه صنایع غذایی بابل آب در شهرک صنعتی بندپی شرقی واقع در شهر بابل به مساحت 20000 متر مربع بنا گردیده است. فاز اول کارخانه بابل آب در سال 1379 با نصب و راه اندازی ماشین آلات مدرن و تمام اتوماتیک با هدف تولید انواع عصاره های نوشابه گازدار، امولسیون ها و کامپاندهای میوه ای و اسانس های مورد مصرف در صنایع غذایی و آشامیدنی تاسیس گردید.

بابل آب در سال 1383 موفق به عقد قرارداد برای تولید انواع امولسیون ها تحت نظارت فنی شرکت ژیوادان سوئیس که از بزرگترین تولید کنندگان طعم و اسانس خوراکی در جهان با بیش از یک قرن تجربه در صنایع غذایی می باشد، گردید.

صرف نظر از این تولیدات صنعتی در بخش نوشیدنی ها، شرکت بابل آب با هدف ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، فناوری کارامد تولیدی و پرسنل مجرب و متعهد اقدام به تولید محصولات اولیه صنایع مختلف لبنی، بستنی و قنادی نموده است. آنچه بابل آب را در میان تولیدکننندگان صنایع غذایی به مطمئن ترین انتخاب به عنوان تامین کننده مبدل ساخته، تلاش و اهتمام مدیریت، کارشناسان متعهد و مجرب، بسته بندی زیبا و مهم تر از آن کیفیت منحصر به فرد محصولات بوده است.

برنـد بابــل آب 
که جهت تولیدات بزرگ صنعتی از جمله عصاره نوشابه گازدار، امولسیون، کامپاند، بیس نوشیدنی، ریپل و برخی دیگر از تولیدات در حجم صنعتی به کار می رود. 


برنـد کـَن سـی
 
این برند به کلیه محصولات بخش تولیدات صنفی در صنایع بستنی، قنادی و محصولات بخش هورکا تعلق دارد.